Kto to jest Bartłomiej Juza?

Bartłomiej Juza jest lekarzem specjalistą flebologiem oraz specjalistą od medycyny estetycznej. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego z uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Od 2017 roku zajmuje się również medycyną regeneracyjną oraz estetyczną.

Lekarz Bartłomiej Juza

Innowacyjne zabiegi medycyny

Medycyna regeneracyjna jest stosunkowo nową dziedziną, a jej efektem są pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku lipodowego (lipedema/lipodemia) systemem Vaser3D, przeszczepów autologicznych komórek macierzystych, które są wykorzystywane w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran i w przebudowie i regeneracji skóry całego ciała, oprócz tego zajmuje się lipofeelingiem oraz wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała, opartego o rzeźbienie 3D.

Doświadczenie lekarza Juzy

Lekarz Bartłomiej Juza stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego też szkolił się u najznamienitszych światowych lekarzy w dziedzinie Flebologii takich jak Attilio Cavezzi — prezesa międzynarodowej unii flebologicznej i zarazem jednego z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków oraz założyciela VENALINFA — europejskiego leczenia schorzeń żył, mającego siedzibę w San Benedetto del Tronto oraz Ahmeda Elsaftawy, który jest bardzo wybitnym chirurgiem w zakresie Chirurgii Regeneracyjnej oraz Estetycznej.

Aktualnie doktor Bartłomiej Juza współpracuje z placówkami na terenie Włoch m.in. Istituto Flebologico Italiano, Royal Medical Center z siedzibą w Doha w Qatarze.

Lekarz Juza podczas wizyty

Współpraca doktora Juzy z Key-Med

Wraz z firmą Key-Med opracowuje przełomowe biologiczne opatrunki (fibryna i komórki macierzyste), które są produkowane z krwi pacjenta. Ten przełom dał wielu pacjentom szansę na wyleczenie. Jako pierwszy lekarz na terenie województwa małopolskiego rozpoczął wykonywanie procedury usuwania żylaków z użyciem kleju — VenaSeal. Ta metoda skutkuje, pozostaje mało inwazyjna, a dodatkowo jest bezbolesna. Klej naczyniowy ma zastosowanie również w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo — żylnych pozostałych części ciała, np. dłoni.

Specjalizacja doktora Bartłomieja Juzy

Lekarz Bartłomiej Juza interesuje się leczeniem trudnych przypadków i dotychczas nieleczonych przypadków, co jest tematem jego pracy badawczej, jak również publikacji. Do zainteresowań zawodowych flebologa można zaliczyć przypadki ciężkich owrzodzeń żylnych i przewlekłych ran.

Lekarz Bartłomiej Juza jest cenionym specjalistą w dziedzinie flebologii i medycyny estetycznej, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jego pacjenci cenią go za ogromne zaangażowanie, doradztwo, innowacyjność, profesjonalizm, jak również rzeczowe podejście.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz