Kto to jest Bartłomiej Juza?

Bartłomiej Juza jest lekarzem specjalistą flebologiem oraz specjalistą od medycyny estetycznej. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego z uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Od 2017 roku zajmuje się również medycyną regeneracyjną oraz estetyczną.

Lekarz Bartłomiej Juza

Innowacyjne zabiegi medycyny

Medycyna regeneracyjna jest stosunkowo nową dziedziną, a jej efektem są pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku lipodowego (lipedema/lipodemia) systemem Vaser3D, przeszczepów autologicznych komórek macierzystych, które są wykorzystywane w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran i w przebudowie i regeneracji skóry całego ciała, oprócz tego zajmuje się lipofeelingiem oraz wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała, opartego o rzeźbienie 3D.

Doświadczenie lekarza Juzy

Lekarz Bartłomiej Juza stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego też szkolił się u najznamienitszych światowych lekarzy w dziedzinie Flebologii takich jak Attilio Cavezzi — prezesa międzynarodowej unii flebologicznej i zarazem jednego z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków oraz założyciela VENALINFA — europejskiego leczenia schorzeń żył, mającego siedzibę w San Benedetto del Tronto oraz Ahmeda Elsaftawy, który jest bardzo wybitnym chirurgiem w zakresie Chirurgii Regeneracyjnej oraz Estetycznej.

Aktualnie doktor Bartłomiej Juza współpracuje z placówkami na terenie Włoch m.in. Istituto Flebologico Italiano, Royal Medical Center z siedzibą w Doha w Qatarze.

Lekarz Juza podczas wizyty

Współpraca doktora Juzy z Key-Med

Wraz z firmą Key-Med opracowuje przełomowe biologiczne opatrunki (fibryna i komórki macierzyste), które są produkowane z krwi pacjenta. Ten przełom dał wielu pacjentom szansę na wyleczenie. Jako pierwszy lekarz na terenie województwa małopolskiego rozpoczął wykonywanie procedury usuwania żylaków z użyciem kleju — VenaSeal. Ta metoda skutkuje, pozostaje mało inwazyjna, a dodatkowo jest bezbolesna. Klej naczyniowy ma zastosowanie również w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo — żylnych pozostałych części ciała, np. dłoni.

Specjalizacja doktora Bartłomieja Juzy

Lekarz Bartłomiej Juza interesuje się leczeniem trudnych przypadków i dotychczas nieleczonych przypadków, co jest tematem jego pracy badawczej, jak również publikacji. Do zainteresowań zawodowych flebologa można zaliczyć przypadki ciężkich owrzodzeń żylnych i przewlekłych ran.

Lekarz Bartłomiej Juza jest cenionym specjalistą w dziedzinie flebologii i medycyny estetycznej, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jego pacjenci cenią go za ogromne zaangażowanie, doradztwo, innowacyjność, profesjonalizm, jak również rzeczowe podejście.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.