Jakie brwi są obecnie modne? Trendy na rok 2022/2023

Brwi to jeden z najważniejszych elementów, który wpływa bezpośrednio na wygląd każdego człowieka. Z tego powodu tak wiele kobiet stara się wykonując swój makijaż, podkreślać w wyjątkowy sposób brwi, które w końcowym efekcie wpływają na końcowy odbiór twarzy. Aby brwi dobrze podkreślały naszą twarz, powinny być one wykonane zgodnie z panującymi obecnie trendami. Tak naprawdę co roku mamy do czynienia z nowymi trendami, dlatego warto, jest być na bieżąco. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, jakie brwi są obecnie modne oraz jakie będą królować w przyszłym sezonie.

makijaż permanentny szczecin

Jakie są najpopularniejsze trendy?

W dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że moda na prawie niewidoczne brwi już przeminęła. Obecnie kobiety stawiają na wyraźnie widoczne brwi, zachowując ich naturalny oraz gęsty wygląd. Przede wszystkim gęste brwi są wykorzystywane jako element, który bardzo dobrze podkreśla resztę makijażu. W kwestii kolorystyki brwi panuje dość duża dowolność, jednak przede wszystkim w modzie są przyciemnione oraz ciemnobrązowe brwi, które zdominowały wyrysowane na czarno brwi o sztucznym wyglądzie. Każda kobieta, która chce posiadać zjawiskowe brwi, powinna zainteresować się ofertą makijażu permanentnego linergistki Marty Plawgo: https://www.martaplawgo.pl, która specjalizuje się w wykonywaniu makijaży trwałych.

Czy uniesione łuki są w modzie?

Wznoszące się do góry brwi, w obecnym sezonie są bardzo popularne. Szczególnie te bardzo gęste prezentują się ciekawie oraz zjawiskowo. Wykonanie takich brwi jest dosyć proste. Wystarczy wyregulować włoski tak, aby 2/3 z nich wznosiła się w kierunku czoła, a ich koniec by lekko opadał. Przy wykonywaniu tego typu brwi, trzeba jednak zachować umiar i rozsądek, aby całość się nie prezentowała karykaturalnie i nienaturalnie. Efekt można natomiast wzmocnić, rysując kontur brwi za pomocą kredki.

Dlaczego warto postawić na naturalność brwi?

Naturalne brwi, które są nieco nieogarnięte i przerośnięte, to bardzo popularny trend, który został zapoczątkowany przez jedną z czołowych modelek. Sztucznie wyglądające brwi dziś już na nikim nie robią wrażenia, dlatego warto, jest postawić na naturalny wygląd. Najbardziej popularne stylizacje to brwi na mydło oraz brwi pierzaste. Wykonanie brwi w takim stylu jest bardzo proste, dlatego żadna kobieta nie powinna mięć po czasie problemów z ich wykonywaniem.

Makijaż permanentny brwi

Jak osiągnąć gęste brwi?

Jak już wspomnieliśmy, gęste i naturalne brwi są w tym sezonie bardzo popularne. Kobiety, które naturalnie posiadają dużo włosków, mogą w prosty sposób wykonać niesamowite stylizacje. Jeżeli jednak kobiet naturalnie nie posiada gęstych brwi, to przy wykorzystaniu dostępnych technik można rozwiązać ten problem. Więcej na ten temat możecie znaleźć na stronie firmy https://www.martaplawgo.pl/blog/zageszczanie-brwi-makijazem-permanentnym, która wykonuje zabiegi zagęszczania brwi makijażem permanentnym.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

Dodaj komentarz