Top 10 skupów aut w Trójmieście

Samodzielna sprzedaż samochodu to ogromne wyzwanie. Przed rozpoczęciem procesu sprzedaży należy wykonać wiele prac, które są konieczne do przeprowadzenia transakcji. Konieczne jest: gruntowne posprzątanie samochodu w celu przygotowania go do sprzedaży, ale także dodawanie ogłoszeń i poszukiwanie zdecydowanego kupca. Na szczęście są inne metody na pozbycie się starego samochodu. Z pomocą przychodzą serwisy prowadzące skup aut. W Trójmieście i okolicach znajdziemy wiele firm, które oferują skup aut. Poniżej przedstawiamy nasze TOP 10.

Bart - skup aut w Gdyni

Skup aut BART

ul. Świętopełka 84, 84-230 Rumia

Dewizą ich działalności jest 100% uczciwości i bezpieczeństwa transakcji. Gwarantują szybki dojazd do klienta, bezpłatną i rzetelną wycenę. Ze swoimi klientami zawierają umowę kupna-sprzedaży. Należność za pojazd wypłacana jest w dowolnie wybranej formie: gotówką, przelewem lub w formie wpłaty do banku.

Skup Aut R8

ul. Emilii Plater 9, 83-000 Pruszcz Gdański

Firma skupuje samochody osobowe, a także auta dostawcze, quady, skutery wodne i przyczepy kempingowe. Skupowane pojazdy muszą być wyprodukowane po roku 2000. Samochody nie muszą być całkowicie sprawne, dopuszczalne są osoby do drobnych prac remontowych. Swoim klientom oferują szybkie działanie i wypłatę gotówki w 24 godziny.

Skup aut, złomowanie i kasacja

al. Zwycięstwa 241/13, 81-521 Gdynia

Firma zajmująca się skupowaniem aut dostawczych do 3,5 tony oraz aut osobowych. Prowadzi skup aut w każdym stanie technicznym. Dostępna przez całą dobę. Należność za auta wypłacana jest w gotówce.

AdiCar

ul. Jantarowa 81, 81-187 Gdynia

To firma, która oferuje umowę kupna-sprzedaży oraz gotówkę na miejscu. Firma prowadzi skup aut w każdym stanie, bez względu na rok produkcji, stan wizualny i stan techniczny.

Skup Aut

ul. Gdańska 5, 80-460 Gdańsk

Firma handlowo-usługowa, która zajmuje się bezproblemowym skupem aut za gotówkę. Odkupują od swoich klientów samochody osobowe w każdym stanie technicznym. Oferują również dojazd do klienta oraz szybką i bezpieczną transakcję.

Ranking skupów aut w Trójmieście

Skup aut Zając

ul. Jaworowa, 84 – 230 Rumia

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się skupem samochodów od firm i osób prywatnych. Płatność za auta odbywa się gotówką. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki. Swoim klientom oferują bezpłatną wycenę, a także dostępność przez 7 dni w tygodniu.

CaroLand

ul. Grunwaldzka 35, 84 -230 Rumia

CaroLand prowadzi skup motocykli, quadów i samochodów w każdym stanie technicznym: sprawnych, powypadkowych i uszkodzonych. Skupują także samochody poleasingowe i łodzie motorowe. W ich ofercie znajduje się darmowa wycena. Należność za samochód wypłacana jest w gotówce.

AutoHandel GTI

al. Rzeczpospolitej 8, 80-369 Gdańsk

Firma działająca na terenie Trójmiasta, zajmująca się skupem aut za gotówkę i sprzedażą samochodów używanych w atrakcyjnych cenach.

AutoCarlos

ul. Morska 4 (lok.38), 84-240 Reda

Firma prowadzi hurtową sprzedaż samochodów osobowych i furgonetek. Jest rzetelnym skupem aut, działającym na terenie Trójmiasta.

KG Kasacja pojazdów – skup aut i pomoc drogowa

ul. Dokerów 3, 84-230 Rumia

Firma jest do dyspozycji swoich klientów przez 24h, przez 7 dni w tygodniu. Jej oferta obejmuje kasacje pojazdów, skup aut powypadkowych, oraz całodobową pomoc drogową w razie kolizji

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Adam pisze:

    Długo szukałem odpowiedniego miejsca, gdzie mogę sprzedać mój samochód. Cieszę się, że natknąłem się na ten artykuł z TOP 10 skupów aut w Trójmieście. Skup aut BART okazał się idealnym wyborem dla mnie. Szybka i uczciwa wycena, a także błyskawiczna wypłata gotówki sprawiły, że sprzedaż samochodu była naprawdę łatwa i przyjemna. Polecam!

Dodaj komentarz